TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Polanica z klasąW czerwcu Polanica zaprasza m.in. na VII edycję Krakowskiego Salonu Poezji, wystawę fotograficzną PUOT oraz wieczór operetkowy.


Siódma edycja Krakowskiego Salonu Poezji, ponieważ odbędzie się 1 czerwca, dedykowana jest przede wszystkim najmłodszym widzom. Na scenie Teatru Zdrojowego o godz. 13.00 pojawią się Jakub Przebindowski i Tomasz Nowaczyk, którzy w programie Jak Tato został poetą... zaprezentują wiersze dla dzieci. Wstęp bezpłatny.


Kolejnym czerwcowym wydarzeniem w kurorcie będzie wystawa fotograficzna PUOT (Park Zdrojowy, od 7 czerwca). Ekspozycja obejmuje prace uczestników konkursu PUOT EXPO, nagrodzone przez jury w składzie: Wojciech Grzędziński, Mikołaj Grynberg, To-masz Sikora, Monika Szewczyk, Filip Ćwik, Piotr Małecki. Szczegółyna www.puot.pl


W środę 18 czerwca Polanica zaprasza do Teatru Zdrojowego na wieczór najpiękniejszych scen z oper, operetek i musicali. W koncercie pt. Bo to jest miłość wystąpią artyści Śląskiej Operetki Kameralnej, m.in. Anna Leśniewska (sopran) i Oskar Jasiński (tenor). Początek o godz. 19.00, wstęp 30 zł.


Maciej Schulz


Krakowski Salon Poezji


Jakub Przebindowski - aktor i kompozytor. Występował na deskach Starego Teatru w Krakowie, Teatru J. Słowackiego oraz Teatru Nowego w Łodzi. Grał w filmie A. Wajdy Wielki Tydzień oraz w serialach: Na dobre i na złe, Magda M., Kryminalni.


Tomasz Nowaczyk - obiecujący stand-upper. Jest członkiem kabaretu Czesuaf oraz autorem wierszy dla dzieci.
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

21 czerwca 2021
Imieniny obchodzą:
Alicja, Alojzy, Marta, Rudolf

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej