TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Art Flow FestiwalW dniach 28-29 września w Bystrzycy Kłodzkiej odbędzie druga edycja ART FLOW FESTIWAL. To jedno z największych wydarzeń tego typu w Kotlinie Kłodzkiej. Koncerty, pokazy mody, malowanie graffiti oraz teatralne spektakle, to tylko część atrakcji jakie przygotowali organizatorzy wydarzenia.


 


Już w najbliższy weekend od piątku do soboty (28-29.09) w Bystrzycy Kłodzkiej odbędzie się Art Flow Festiwal. Przez dwa dni na wspólnej scenie wystąpią artyści związani z muzyką rock, reggae, rap i elektroniczną. Wydarzenie rozpocznie się w piątek o godzinie 12:00, pokazem graffiti przy ścianie na ul. Słowackiego. W tym samym czasie swoją kolekcję ubrań zaprezentuje artystka HanaMade. Wieczorem w hali przy ulicy Mickiewicza 4C, na scenie zagrają m.in.: GZG Squad, Anatema, Lokalny Blues, Ak.De.Mic oraz Dj Grubzee. Gwiazdą wieczoru będzie śląski zespół Heavy Mental.


W sobotę na scenie przy Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury zobaczymy pokazy teatru ulicznego oraz występy artystów muzycznych. Jednym ze spektakli będzie "Krótki rys historyczny życia kobiety wyzwolonej". To plenerowe widowisko multimedialne przygotowane specjalnie na Art Flow Festiwal. Spektakl jest kompilacją różnych form sztuki ulicy, który zostanie zaprezentowany przez Teatr Uliczny TUB z Bystrzycy Kłodzkiej, pracownię teatralną Młodzi Teatralni ze Stronia Śląskiego oraz Teatr Parada z Barda Śląskiego. Po spektaklu zobaczymy Mapping Show czyli nakładanie obrazu na obiekty w czasie rzeczywistym. Muzykę elektroniczną zaprezentuje zespół Cut & Cats. Wieczorem ponownie przy ul. Mickiewicza 4C, usłyszymy artystów związanych z muzyka reggae/dancehall. Zagrają: Dieta Sound, Bass Aid Sound System oraz reprezentanci Wrocławia Splendid Sound.


Art Flow Festiwal to doskonała okazja na niezapomniany weekend w Bystrzycy Kłodzkiej. Mieszanka dużej dawki kultury z niesamowitymi krajobrazami gór, to doskonały przepis na udaną zabawę.


 


Start: Piątek, godz. 12:00


Koncerty w hali: 10 zł


Spektakle i graffiti: free  
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

21 czerwca 2021
Imieniny obchodzą:
Alicja, Alojzy, Marta, Rudolf

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej