TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Wiesz wcześniej - Wrocław / Praga

Praga

 

 

10-11.02. Fed Cup: Czechy vs. Szwajcaria, tenis
O2 Arena, godz. 12.00 (10.02.) i 13.30 (11.02)


20.02.
Dire Straits
Lucerna, godz. 20.00

20.02. Emeli Sande
O2 Arena, godz. 20.00

 

21.02. Cannibal Corpse
Pałac Akropolis, godz. 18.00


27.02. TOTO
Forum Karlin, godz. 20.00

8.03. The Kelly Family
O2 Arena, godz. 20.00

9.03. Franz Ferdinand
Forum Karlin, godz. 20.00

 

10.03. Parov Stelar
Tipsport Arena, godz.
19.00

2.04. Metallica
O2 Arena, godz. 19.30

 

19.04. Thirty Seconds to Mars

Tipsport Arena, godz. 20.00

20.04. Ritchie Blackmore
O2 Arena, godz. 20.00

 

21.04. Rock meets Classic

O2 Arena, godz. 19.00

 

27-28.04. Roger Waters

O2 Arena, godz. 20.00

Wrocław

 

 

3.02. Kamil Bednarek
Centrum Koncertowe A2, godz. 19.00

5.02. 5. Gala Stand up Comedy
Hala Stulecia, godz. 19.30

5.02. Michał Szpak
Teatr Muzyczny Capitol, godz. 19.00


9.02.
Tomasz Stańko Symfonicznie
NFM, godz. 19.00

9.02. Anita Lipnicka & The Hats
IMPART, godz. 19.30

11.02. Maciej Balcar
Stary Klasztor, godz. 19.00

14.02. Ania Wyszkoni akustycznie
Impart, godz. 19.00

17.02. Kayah i Transoriental Orchestra
IMPART, godz. 19.00

21.02. Zalewski śpiewa Niemena
Teatr Polski, godz. 19.00

25.02. Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski
Rado Wrocław, godz. 19.00

27.02. Dire Straits
Hala Stulecia, godz. 20.30

3.03. Piotr Nalepa: Breakout Tour Symfonicznie
WCK, godz. 20.00

8.03. Kuba Badach
Impart, godz. 19.00

 

8.03. Sebastian Riedel & Cree

Stary Klasztor, godz. 20.00


9.03. Maleńczuk gra Młynarskiego
WCK, godz. 19.00

 

13.03. Moscow City Ballet – Romeo i Julia
NFM, godz. 19.00


16.03. Lady Pank symfonicznie
Hala Orbita, godz. 20.00

23.03. Edyta Geppert
Radio Wrocław, godz. 19.00

24.03. IRA akustycznie

Radio Wrocław, godz. 19.00

 

6.04. Illusion
Stary Klasztor, godz. 20.00

 

13.04. Agnieszka Chylińska
Centrum Koncertowe A2, godz. 19.00

 

13.04. Kult Akustik
WCK, godz. 19.00

 




Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa

20 lutego 2018
Imieniny obchodzą:
Leon, Ludomił, Ludomiła, Ludomir, Zenobiusz, Aneta

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej