TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Wiesz wcześniej - Wrocław / Praga

 

Praga

 

 

6.03. James Blunt
Tipsport Arena, godz. 20.00

22.03. Lordi
Roxy, godz. 20.00


23.03. Avril Lavigne
Tipsport Arena, godz. 20.00

29.03. Bonnie Tyler
Lucerna, godz. 19.00


8.04.
Queen Symphonic
Tipsport Arena, godz. 20.00

20.04. Nazareth
Roum Karlin, godz. 20.00


1-3.05.
Mistrzostwa Europy w judo
O2 Arena

5.05. Yes
Forum Karlin, godz. 20.00

9.05. Machine Head
Forum Karlin, godz. 19.00

11.05. Harry Styles
O2 Arena, godz. 20.00

13.05. Pet Shop Boys
Forum Karlin, godz. 17.30

21.05. Celine Dion
O2 Arena, godz. 18.00

27.05. Laibach
Pałac Akropolis, godz. 18.30

29.05. Eric Clapton
O2 Arena, godz. 20.00

30.05. Nick Cave and The Bad Seeds
O2 Arena, godz. 20.00

Wrocław

 

 

7.03. Daria Zawiałow
Radio Wrocław, godz. 19.00

10.03. Pezet
Hala Stulecia, godz. 20.00

13.03. Happysad
Centrum koncertowe A2, godz. 20.00


14.03. Voo Voo
Radio Wrocław, godz. 19.00

14.03. Fish Emade Tworzywo
Centrum koncertowe A2, godz. 20.00

14.03. Dire Straits experience
Hala Stulecia, godz. 20.00

15.03. Raz, Dwa, Trzy
Radio Wrocław, godz. 19.00

20.03. Acid Drinkers
Stary Klasztor, godz. 20.00

22.03. Artur Andrus i jego goście
NFM, godz. 18.00

23.03. Anna Maria Jopek
NFM, godz. 19.00

27.03. Scooter
Hala Stulecia, godz. 19.00

28.03. Jazz Band Młynarski-Masecki
NFM, godz. 19.00

29.03. Julia Marcell
Radio Wrocław, godz. 19.00

31.03. Lordi
Centrum koncertowe A2, godz. 20.00

3.04. Farben Lehre, Analogs, Dr Misio
Stary Klasztor, godz. 19.00

3.04. Kuba Badach
Centrum koncertowe A2, godz. 20.00

21.04. Maleńczuk
NFM, godz. 19.00

22.04. Alosza Awidiejew
NFM, godz. 19.00

22.04. Tymon Tymański & Mu
Stary Klasztor, godz. 20.00

28-29.04. Dawid Podsiadło
NFM, godz. 19.00

 




Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa

4 lipca 2020
Imieniny obchodzą:
Odon, Malwina, Teodor, Elżbieta, Zygfryd, Aurelia

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej