TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Źródła muzykiW samym środku wakacji w uzdrowisku Lądek wystartuje tygodniowy (29.07-5.08) festiwal Muzyka u źródeł. Wystąpią m.in. soliści z Korei.


Festiwal zainauguruje sobotni (29.07) koncert Operetka na dzień dobry (godz. 19.30, tarasy parku zdrojowego). Wystąpią artyści m.in. z Korei: Ye young Shon (sopran) i Wonhyeok Choi (tenor) oraz Tomasz Tracz (tenor). Nazajutrz o godz. 19.30 w kościele parafialnym (ul. Kościelna) rozpocznie się koncert Dobry jak chleb. W programie perły muzyki sakralnej w wykonaniu Roberta Grudnia (organy) i Ewy Warty-Śmietany (sopran).
Poniedziałkowy koncert Muzyczna Korea rozpocznie się o godz. 19.30 w CK Kalina (ul. Świerczewskiego 25). We wtorek (1.08, godz. 19.30) organizatorzy zapraszają do Kinoteatru (ul. Orla 7) na wieczór z kabaretem Cymesik, który zaprezentuje spektakl kostiumowy Ach! Zdobyć milionera. Wystąpią Ewa Warta-Śmietana oraz aktorzy Wojciech Trela i Henryk Rajfer.
Środowy wieczór (2.08, godz. 19.30) publiczność Kinoteatru spędzi w towarzystwie zespołu Shalom z Poznania (muzyka klezmerska i tradycyjne stroje żydowskie). W czwartek (3.08, godz. 19.30) w Kinoteatrze odbędzie się koncert Wampiry i upiory, a 4 sierpnia warto wybrać się do Arboretum (ul. Moniuszki) na spotkanie z pianistką Krystyną Man Li Szczepańską i jej córkami (godz. 16.00). Ostatniego dnia festiwalu (5.08, godz. 19.30, tarasy parku zdrojowego) odbędzie się gala operetkowo-musicalowa Time to say goodbye.
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

1 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Natalia, Edmund, Eligiusz, Blanka

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej