TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Źródła muzykiDo 6 sierpnia w Lądku trwa Festiwal Muzyka u źródeł. Wstąpią m.in. primadonna Opery Krakowskiej – Katarzyna Oleś-Blacha oraz jeden z najlepszych polskich tenorów – Tomasz Kuk.


Pierwszego sierpnia o godz. 19.30 w Villi Marianna odbędzie się plenerowy koncert muzyki cygańskiej pt. Ognisty czardasz. We wtorek (2.08) o godz. 19.30 w Kinoteatrze odbędzie się koncert warszawskiego Teatru Żydowskiego Estery i Idy Kamińskich. Nazajutrz (3.08), o godz. 19.30 na deskach Kinoteatru wystartuje recital mistrzowski Tomasza Kuka i trzech sopranów. Na czwartek (4.08) zaplanowano dwa koncerty: o godz. 16.00 w kawiarnia Drugie Życie Książek wystąpi Barbara Karlik (harfa celtycka) i Paulina Mykietyszyn (wokal), a ogodz. 19.30 w hotelu C.K. Kalina m.in. Man Li Szczepańska – wirtuoz fortepianu. Piątego sierpnia o godz. 19.30 w Rezydencji ProHarmonia odbędzie się koncert Nad dachami Paryża – Edith Piaff, a o godz. 21.00 obiekt zaprasza na uroczystą kolację z artystami (karnet w cenie 100 zł). W sobotę, o godz. 19.30 na tarasach Domu Zdrojowego Wojciech odbędzie się plenerowy koncert finałowy Kiepura i kobiety – brunetki, blondynki... Szczegółowy program festiwalu na www.ckirladek.pl
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

29 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Błażej, Saturnin, Fryderyk, Margerita

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej