TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Zimowe biegiW dniach 17-18 stycznia odbędzie się 6. edycja Zimowego Półmaratonu Gór Stołowych. Trasa liczyć będzie 21 km.


Od wielu lat Supermaraton Gór Stołowych przyciąga znamienitych biegaczy na Ziemię Kłodzką. Podobnie jest z jego zimową wersją, która wystartuje w sobotę 18 stycznia o godz. 9.00. Limit zawodników dla półmaratonu zimowego to 350 startujących, z czego tylko 300 może zapisać się w otwartej rejestracji. Limit czasu na przebycie trasy to 5 godzin.
W piątkowy wieczór (17.01., godz. 19.00) organizatorzy zapraszają do Centrum Szkoleniowo-Edukacyjnego Parku Narodowego Gór Stołowych na spotkanie z Kacprem Tekieli oraz Piotrem Hercogiem (spotkanie autorskie promujące książkę Ultrabiografia).
Trasa Zimowego Półmaratonu Gór Stołowych wiedzie w całości po polskiej stronie gór. Zawodnicy wystartują spod Schroniska PTTK Pasterka. Bieg zakończy bardzo trudne podejście po 665 schodach do Schroniska PTTK na Szczelińcu. Trasa półmaratonu to ostatnie 21 km trasy letniego Supermaratonu Gór Stołowych. Sobotni wieczór upłynie przy dźwiękach utworów serwowanych przez Dominikę Radwan (Centrum Szkoleniowo-Edukacyjne PNGS, godz. 20.00).


 


Ewa Chalecka
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

27 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Walerian, Wirgiliusz, Maksymilian, Franciszek, Ksenia

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej