TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Mikołajowe nartyZostań Świętym Mikołajem i odbierz karnet za 1 zł. Jeden z największych ośrodków narciarskich na Dolnym Śląsku - Zieleniec Ski Arena, przygotował wyjątkową akcję z okazji nadchodzących mikołajek. Szóstego grudnia narciarze i snowboardziści będą mogli kupić karnet w bardzo atrakcyjnej cenie, jeśli tylko upodobnią się do Świętego Mikołaja.


Mikołajki to czas, od którego klimat świąteczny staje się szczególnie odczuwalny. Zieleniec chcąc wprowadzić narciarzy i snowboardzistów w ten niezwykły okres, zachęca do wzięcia udziału w promocji, dzięki której korzystanie z wyciągów 6 grudnia będzie możliwe za złotówkę. Aby móc skorzystać z promocyjnej ceny – 1 złoty za karnet w godzinach 9.00-16.00, wystarczy przyjść w czapce najpopularniejszego świętego i szusować w niej na stoku w Zieleńcu. Zieleniec Ski Arena serdecznie zachęca do wzięcia udziału w akcji i pojawienia się na stoku 6 grudnia w czapce Świętego Mikołaja. W ramach promocyjnego karnetu z wyciągów będzie można skorzystać w godzinach 9.00-16.00. Akcja Mikołajkowa odbędzie się, jeśli tylko warunki pogodowe na to pozwolą


W tym roku dodatkową atrakcją dla jeżdżących na nartach lub snowboardzie jest jeden karnet na wszystkie dostępne w Zieleńcu wyciągi. Dzięki temu odwiedzający ośrodek będą mogli wypróbować różne trasy bez obaw, czy karnet, który zakupili, zadziała na wybranym wyciągu. A jest z czego wybierać – 24 wyciągi o zróżnicowanym stopniu trudności stanowią w sumie ponad 21 kilometrów tras. Warto zauważyć, że większość z nich jest oświetlona, co pozwala na szusowanie także po zmroku.
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

1 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Natalia, Edmund, Eligiusz, Blanka

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej