TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Zdrowie panówW drugą sobotę października (12.10) Galeria Twierdza Kłodzko zaprasza do Miasteczka Medycznego, które tym razem dedykowane będzie przede wszystkim panom. Bezpłatne badania, nowinki motoryzacyjne i wybory Miss to atrakcje dnia.


Do Miasteczka Medycznego zaprasza Galeria Twierdza Kłodzko oraz Centrum Medyczne Salus. Na odwiedzających centrum handlowe klientów czekały będą bezpłatne konsultacje lekarskie, m.in. dotyczące profilaktyki i leczenia prostaty, pomiary ciśnienia, poziomu cukru, tkanki tłuszczowej, glukozy, cholesterolu. Można będzie skorzystać z aparatury do EKG. Na profesjonalnie wyposażonym stoisku kardiologicznym chętni dowiedzą się więcej na temat koronarografii oraz profilaktyki pozawałowej. Przeprowadzona zostanie zbiórka krwi w specjalnym krwiobusie, a diabetolog pomoże pacjentom zadbać o zdrową dietę. Nie zabraknie również atrakcji dla fanów motoryzacji. Podczas eventu można będzie wziąć udział w badaniu psychotechnicznym kierowców, a policjanci z drogówki opowiedzą o nowościach w systemie naliczania punktów karnych. W centrum odbędzie się także pokaz symulatora zderzeń i dachowania.


MS


fot. Riker - Wikimedia Commons
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

29 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Błażej, Saturnin, Fryderyk, Margerita

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej