TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Zaduszkowy jazzW piątek (4.11) Agata Bilińska wraz z zespołem Total Vocal Project zapraszają na V Zaduszki Jazzowe w Kłodzku. Gośćmi specjalnymi koncertu będą Roho Konar, Magdalena Topolanek i Iwona Kupisz.


Zaduszki jazzowe organizowane są od 5 lat. Tym razem Agata Bilińska postanowiła zaprezentować publiczności nasz rodzimy repertuar. Podczas koncertu pt. Dobre Polskie Piosenki usłyszymy m.in. standardy z repertuaru Krystyny Prońko, Andrzeja Zauchy, Grażyny Łobaszewskiej oraz Anny Serafińskiej. W tegorocznym programie będzie też wiele niespodzianek. Na scenie pojawią się soliści z grupy Total Vocal Project: Kornelia Mierzejewska, Magdalena Orłowska, Klaudia Chowańska, Dariusz Jesionowski oraz Marta Miś. Wystąpi też gitarzysta Roho Konar, śpiewaczka pochodząca z Podhala - Magdalena Topolanek oraz Iwona Kupisz – była uczennica Agaty Bilińskiej, która studiuje na wokalistyce w Instytucie Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Nysie.
Koncert tradycyjnie odbędzie się w klubie Cynamonowa (Kłodzko, pl. Jagiełły 1, godz. 17.00). Wstęp na imprezę za bezpłatnymi wejściówkami – do odebrania w Cynamonowej.


Ewa Chalecka
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

27 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Walerian, Wirgiliusz, Maksymilian, Franciszek, Ksenia

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej