TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Gwiazdorska obsadaKatarzyna Cichopek, Piotr Szwedes, Anna Korcz, Artur Dziurman, Alicja Kwiatkowska, Maciej Damięcki - oto gwiazdy spektaklu pt. Wszystko przez judasza, który 23 maja zostanie wystawiony w Nowej Rudzie.


Sztuka odpowiada na pytanie do czego służy mały otwór w drzwiach. To anatomia wścibstwa, zazdrości, zdrady i chciwości. Perypetie dwóch małżeńskich par mieszkających na tym samym piętrze wiedzione komediowym korowodem, złożonym z zabawnych i błyskotliwych dialogów. Matematyka perfidii, pomysłowości, hipokryzji i egoizmu. Świat naukowców kontra świat artystów. Piotr, Ada, Karol i Hanna, to postaci ciekawie zarysowane i niebanalne, w sieci dziwnych, wręcz nieoczekiwanych sekwencji zdarzeń. Spektakl Wszystko przez judasza to komedia z filozoficznym przesłaniem, traktująca o ludzkich słabościach, niezależnych od intelektu. Po obejrzeniu tej sztuki inaczej spojrzycie na sąsiadów i być może wymienicie drzwi...


Spektakl w reżyserii Andrzeja Ballo wystawiony zostanie w Nowej Rudzie w sali widowiskowej MOK (ul. Strzelecka 2a) o godz. 20.00. Wstęp 60 zł.


Obsada (wymiennie): Katarzyna Cichopek, Joanna Kurowska, Magda Wójcik, Anna Korcz, Katarzyna Jamróz, Olga Borys, Alicja Kwiatkowska, Karol Strasburger, Jacek Fedorowicz, Maciej Damięcki, Piotr Szwedes, Artur Dziurman.
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

2 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Balbina, Bibianna, Paulina, Aurelia, Piotr

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej