TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Woda i ogieńStronie zaprasza na letni piknik z gwiazdami. Nad morawskim zalewem wystąpią: Grans, The Castrat Project oraz Szymon Wydra & Carpe Diem.


Wakacyjny upał najlepiej złagodzi kąpiel w chłodnym zalewie. Pomyśleli o tym organizatorzy imprezy Woda i Ogień nad zalewem Stara Morawa. W samym środku lata (30.07., start - godz. 15.00) Stronie zaprasza na świetną zabawę w doborowym towarzystwie. Będzie pływanie na bele czym, pyszne jedzenie i dobra muzyka.
Na rozgrzewkę wystąpi Młodzieżowa Orkiestra Dęta ze Stronia – Beat Band. Zaraz po niej na scenę wkroczy kłodzka grupa Grans oraz stroński zespół The Castrat Project. Jednak niekwestionowaną gwiazdą wieczoru będzie Szymon Wydra z zespołem Carpe Diem (godz. 20.00). Po koncercie rozpocznie się impreza taneczna pod gwiazdami.


Grans – zespół z Kłodzka, który powstał w 1999 r. Zdobył II miejsce w finale I edycji Muzycznej Bitwy Radia Wrocław. Supportowali zespoły: Perfect, T.Love i Raz Dwa Trzy.


The Castrat Project - przedstawiciele psychodelicznego rocka ze Stronia Śląskiego.


Carpe Diem – zespół powstał w 1992 roku w Radomiu. Pop rockową grupę założył jej wokalista i lider Szymon Wydra. W 2000 roku krytycy Gazety Wyborczej uznali Carpe Diem za jeden z najlepiej zapowiadających się zespołów polskiej sceny muzycznej. Dwa lata później Szymon Wydra wystąpił w pierwszej edycji programu Idol emitowanego na antenie telewizji Polsat, gdzie zajął trzecie miejsce. Kilka miesięcy później ukazał się pierwszy album grupy Teraz wiem. W 2005 roku zespół wydał drugą płytę Bezczas, promowaną przez single: Bezczas i Życie jak poemat. Na 15-lecie istnienia zespołu (2007 r.), ukazała się trzecia płyta Remedium. Ostatni album grupy pt. Powołanie trafił do sklepów w ubiegłym roku.
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

9 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Wiesław, Wiesława, Leokadia, Joanna, Natasza, Aneta

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej