TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Karta za zakupyGaleria Twierdza Kłodzko zaprasza do udziału w Wiosennej Loterii, w której nagrodą są karty podarunkowe na zakupy w sklepach Galerii.  


Wiosenna Loteria wystartowała 19 marca a zakończy się 17 kwietnia, czyli w sumie potrwa aż 4 tygodnie!  Jest to jedno z największych wydarzeń w Galerii Twierdza Kłodzko w 2016 r. Dla klientów centrum handlowego przygotowano kilkaset kart podarunkowych o wartości 50 i 100 zł. - W zeszłym roku nagrodą główną był samochód dla jednego zwycięzcy. W tym roku chcemy nagrodzić co najmniej kilkuset klientów naszego centrum – mówi Robert Karbownik, specjalista ds. marketingu Galerii Twierdza Kłodzko. Aby wziąć udział w loterii, wystarczy dokonać na terenie Galerii zakupów za minimum 100 zł i przedstawić dowody zakupów w Punkcie Obsługi Loterii (można łączyć maks. 3 paragony). Hostessy sprawdzą ważność paragonów lub faktur i wydadzą zdrapkę. Po jej zdrapaniu okaże się czy dana osoba wygrała kartę o wartości 50 lub 100 zł, ewentualnie  czy musi próbować swoich sił dalej (w loterii można brać udział wielokrotnie). Z akcji wyłączone są jedynie takie artykuły jak alkohol, wyroby tytoniowe i leki. Karty podarunkowe honorowane będą na terenie całej Galerii w punktach posiadających terminale płatnicze. Regulamin loterii dostępny jest na stronie www.galeriatwierdza.pl, w biurze centrum handlowego oraz w Punkcie Obsługi Loterii.


 
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

2 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Balbina, Bibianna, Paulina, Aurelia, Piotr

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej