TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Wigilijne InspiracjeJeśli brakuje Ci pomysłu na to, jak przygotować i uatrakcyjnić wigilijny stół, odwiedź koniecznie Galerię Twierdza Kłodzko. W sobotę 11 grudnia nie zabraknie tam wskazówek, w jaki sposób święta uczynić ciekawszymi.


Wigilijne Inspiracje to propozycja Galerii Twierdza Kłodzko dla wszystkich, którzy pragną uczynić przygotowywane pieczołowicie święta niezapomnianymi. W drugą sobotę grudnia (11.12) Koła Gospodyń Wiejskich zaprezentują w kłodzkim centrum handlowym bożonarodzeniowe potrawy, które będzie można nie tylko podziwiać, ale i spróbować. Będą także stoiska z produktami regionalnymi oraz występy zespołów ludowych, które z pewnością pokuszą się o wykonanie znanych kolęd i pastorałek.


Wigilijne Inspiracje to także dwa konkursy: na najpiękniejszy stół wigilijny oraz na najsmaczniejszą potrawę wigilijną. Oceny dokona jury złożone z przedstawicieli Dolnośląskiej Loży Kulinarnej i reprezentantów najlepszych restauracji Ziemi Kłodzkiej.
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

2 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Balbina, Bibianna, Paulina, Aurelia, Piotr

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej