TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Wielka FetaAgrofeta w Szczytnej (3-4.08) to jedna z największych letnich imprez w regionie. Gwiazdami tegorocznej edycji będą grupa InoRos oraz Sylwia Grzeszczak.


To już 19. edycja Wielkiej Fety Agroturystycznej w Szczytnej. Wydarzenie rozpocznie się w sobotę (3.08) na placu Za bramą. W programie m.in. giełda staroci, występy zespołów tanecznych i wokalnych z regionu polsko-czeskiego pogranicza, konkursy dla publiczności, pokaz zumba fitness oraz dyskoteka z DJ Eximo i DJ Evolt. Na godz. 21.00 zaplanowano koncert zespołu folkowo-rockowego InoRos. Grupa tworzy muzykę rozrywkową zainspirowaną folklorem podhalańskim, ale także dorobkiem muzycznym całego pasma Karpat.


W niedzielę w Szczytnej ruszy 2. Międzynarodowe święto rzemiosł oraz Festiwal Zespołów Folkowych z Polski i Czech. Odbędą się prezentacje regionalnych obrzędów weselnych i festiwal przyśpiewek wiejskich. O godz. 18.30 rozpoczną się występy zespołów, tj. Kris Band Show, Soft&Easy Bluegrass Music. Gwiazdą wieczoru będzie Sylwia Grzeszczak. Początek koncertu o godz. 21.00 – wstęp wolny.


Ewa Chalecka
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

9 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Wiesław, Wiesława, Leokadia, Joanna, Natasza, Aneta

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej