TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Disco WeekendGwiazda disco polo, twórca absolutnego hitu Ona tańczy dla mnie, czyli zespół Weekend zagra 6 i 7 marca na Ziemi Kłodzkiej.


Zespół powstał w Sejnach w 2000 roku. Gra muzykę z pogranicza disco polo i dance. Artyści debiutowali w 2001 r. na antenie Polsatu w programie Disco Polo Live. Rok później ukazał się album Weekendu Playboy, a w 2003 r. muzycy wystąpili po raz pierwszy na Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie. W 2006 r. jeden z odcinków programu Kulisy Sławy (TVN) poświęcony został grupie z Sejn.
Prawdziwym hitem Weekendu okazała się być piosenka Ona tańczy dla mnie (2012). Album o tym samym tytule zyskał status platynowej płyty, a teledysk do tego utworu w 2016 roku mógł pochwalić się 96 milionami odsłon, dzięki czemu znalazł się w zestawieniu światowych hitów Top 100. W sumie Weekend wydał 7 albumów. Tworzą go: Radosław Liszewski, Adam Łazowski, Bernard Mikulski oraz Karol Skrobański.
Na Ziemi Kłodzkiej Weekend wystąpi 6 marca w Szczytnej (MOK, ul. Sienkiewicza 16, godz. 19.00, wstęp 30 zł) oraz dzień później w Stroniu (7.03) - CETiK, ul. Kościuszki 18, godz. 19.00, wstęp 35 zł.


Maciej Schulz
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

27 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Walerian, Wirgiliusz, Maksymilian, Franciszek, Ksenia

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej