TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Dzień dla dwojgaŚwięta dedykowane miłości Polacy celebrują od stuleci - noc Kupały i Andrzejki na dobre zakorzeniły się w naszej tradycji. Chociaż Walentynki dołączyły do tego grona niedawno, szybko zyskały popularność. Również obiekty Ziemi Kłodzkiej prześcigają się w ofertach dla dwojga.


WALENTYNKI NA ZIEMI KŁODZKIEJ - WYBRANE PROPOZYCJE:


Galeria Twierdza Kłodzko zaprasza na Targi Ślubne. W bogatym programie m.in. prezentacje usług branży weselnej, pokaz mody ślubnej oraz tematyczne konkursy dla dwojga. Początek imprezy o godz. 13.00.


Hotel Fryderyk w Dusznikach przygotował zabawę w stylu Las Vegas. Nie zabraknie kolorowych neonów, kasyna, a nawet możliwości zawarcia związku małżeńskiego. Wprawdzie uroczystość będzie fikcyjna, jednak można ją potraktować jako próbę generalną na wesoło.


Hotel Verde Montana z Kudowy proponuje zakochanym romantyczny pakiet walentynkowy dla dwojga oraz kolację w blasku świec. Będzie to doskonały moment na wyznanie uczuć… a może nawet na zaręczyny? W pakiecie voucher na zabieg w Centrum Wellnes & SPA.


Kłodzka Korona 13 lutego zaprasza na bal walentynkowo-ostatkowy. Impreza potrwa do 3 nad ranem. W programie m.in. dużo dobrej muzyki oraz aromatyczna kuchnia (dwa gorące posiłki i zimne zakąski). Wstęp 85 zł od osoby.


Willa Spa Scaliano z Kudowy na Walentynki zaprasza również w piątek (13.02). W pakiecie m.in. voucher dla każdej dorosłej osoby do wykorzystania w SPA, impreza ostatkowa Pod czarnym kotem oraz wykwintna kolacja walentynkowa z nastrojowym recitalem muzycznym.


Na specjalny walentynowy weekend pełen atrakcji zaprasza również hotel Zamek na Skale w Trzebieszowicach. W programie m.in. romantyczny wieczór muzyczny z kolacją przy świecach.


 


Papierowe serca


W Walentynki w Muzeum Papiernictwa w Dusznikach można będzie wykonać wyjątkową kartkę z papieru czerpanego. To jedyny dzień w roku, kiedy w muzeum wykonać można kartki w formacie A4 z odbiciem dłoni pary: zakochanych, przyjaciół lub znajomych. Ten unikalny arkusz może stać się okazją do przypieczętowania pierwszej, papierowej rocznicy ślubu lub nietypową kartką walentynkową. Dodatkowo zwiedzający, którzy wezmą udział w walentynkowych warsztatach, wykonają kartkę papieru czerpanego w kształcie serca. W Walentynki muzeum czynne będzie od godz. 9.00 do 18.00. Ostatnie warsztaty o godz. 17.00.


 


Walentynki z humorem


Porządna dawka humoru to jeden z najlepszych afrodyzjaków, dlatego w Walentynki (14.02) Nowa Ruda zaprasza na występ kabaretu Paranienormalni.


Paranienormalni to kabaret założony w 2004 roku w Jeleniej Górze. Kojarzony jest przede wszystkim ze skeczy o przygodach nad wyraz inteligentnej blondynki Mariolki. Humor Paranienormalnych wolny jest od polityki, za to pełen zjawisk przyrodniczych, obyczajowych i społecznych, a także fenomenów popkultury. Grupa była wielokrotnie nagradzana na najważniejszych festiwalach kabaretowych w kraju. Otrzymali m.in. przyznawany przez Górnośląską Wyższą Szkołę Handlową tytuł Świra w kategorii Kabarety za postać Mariolki (2008), III miejsce i tytuł Ściaka na Dąbrowskiej Ściemie Kabaretowej Debeściak (2007), II miejsce w Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry (2005), I nagrodę za osobowość sceniczną oraz za skecz do konstytucji kabaretowej na Trybunałach Kabaretowych (2005), czy II miejsce na PaCe (2005). Paranienormalnych tworzą: Igor Kwiatkowski (znany jako Mariolka), Robert Motyka, Michał Paszczyk oraz Rafał Kadłucki. Do najpopularniejszych skeczy grupy należą m.in.: Napad kontrolowany, Samobójca, Papieros, Casting, Przychodzi Rocky do lekarza oraz wspomniana Mariolka. W Nowej Rudzie wesoła ekipa pojawi się z programem Żarty się skończyły. Początek o godz. 18.00. Wstęp 50 zł.
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

27 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Walerian, Wirgiliusz, Maksymilian, Franciszek, Ksenia

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej