TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Malicki showKlasyka po bandzie to tytuł sobotniego (23.03) koncertu muzyki klasycznej, który zaprezentuje
w Kłodzku sam Waldemar Malicki.


Zniewalająca muzyka, rewelacyjni artyści oraz rozbrajające żarty na żywo, to największe atuty marcowego koncertu w Kłodzku. Energetyczne show zaprezentuje wirtuoz pianina Waldemar Malicki z zespołem. Publiczność będzie miała okazję usłyszeć największe hity Pucciniego, Brahmsa, Verdiego czy Bizeta – warto dodać, że zaskoczą one nowoczesnym brzmieniem, niczym przeboje napisane współcześnie. Muzyczny spektakl wypełnia ogromna ilość pianistyki i różnorodność subtelnych klimatów. Kilkadziesiąt skeczy muzycznych przeplata się z dowcipem politycznym, obyczajowym i światopoglądowym. Anegdoty bawią do łez i trafnie komentują naszą rzeczywistość. Sobotni spektakl to zabawa połączona z refleksją, która skłania do myślenia i oczarowuje lekkością.
Sobotni koncert rozpocznie się o godz. 19.00 w sali widowiskowej KOK-u (pl. Jagiełły 1). Bilety w cenie 90 zł (parter) i 80 zł (balkon) do nabycia w Galerii pARTer.


Ewa Chalecka
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

27 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Walerian, Wirgiliusz, Maksymilian, Franciszek, Ksenia

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej