TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Lato w PolanicyLipiec w Polanicy będzie pełen rozrywek. Koncerty i filmy wypełnia kalendarz wydarzeń w uzdrowisku.


Ósmego lipca warto wybrac się do Polanicy na koncert cajun country w wykonaniu zespołu Rubens Band. Atuty: akordeon, gitara, bas i perkusja oraz harmonijnie brzmiące wokale, połączone w żwawą ścieżkę dźwiekową. Koncert rozpocznie się o godz. 19.00 w muszli koncertowej (wstep wolny). W sobotę 16.07 polsko-amerykańska formacja jazzowa Maciej Fortuna International Quartet zaprasza na koncert ZOŚKA. Zespół złożony w 3/4 z Amerykanów gra polskie utowry ludowe. Skład: Maciej Fortuna - trąbka, Mack Goldsbury - saksofon tetnorowy i sopranowy, Erik Unsworth - kontrabas, Frank Parker - perkusja. Poczatek o godz. 19.00 w muszli koncertowej (wstęp wolny).


W dniach 22-24.07 Polanica zaprasza takze na 20. Lato Filmowe w Hrabstwie Kłodzkim. Projekcje odbywać się będą w Teatrze Zdrojowym o godz. 19.00. Szczegóły na www.teatr.polanica.pl


Kulturalną ofertę uzdrowiska wzbogaci w lipcu także Villa Polanica. W każdy piątek i sobotę miesiąca na scence przed pensjonatem odbywać się będą koncerty w wykonaniu uznanych artystów. Na poczatek (1-2.07) wystąpi trio Alicja Kalinowska, Maciej Maciejewski oraz Kuba Mitoraj (gitara). W kolejny weekend (8-9.07) sceną zawałdną Danuta Rondzisty-Pietrzak i Maria Małkiewicz, a w dniach 15-16.07 przed Villą zagra Artur Gotz. Znana ze współpracy z Grzegorzem Turnauem Basia Stępniak-Wilk zaprezentuje sie w Polanicy 22 i 23.07, a towarzyszyć jej będzie Karolina Filec. ostatni piątek i sobota lipca (29-30.07) należał będzie do Adriana Kący, Klaudii Waszak, Wojtka Orszewskiego (gitara) i Kasi Borek (piano). Wszystkie koncerty rozpoczną się o godz. 20.00.
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

1 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Natalia, Edmund, Eligiusz, Blanka

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej