TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Ostatnie podrygiBielice koło Stronia zapraszają 7.03 na ostatnie w tym sezonie zawody biegowe, czyli 5. Ultrabiel.


Entuzjastów biegów narciarskich przybywa a Ziemia Kłodzka, to doskonałe miejsce by rozpocząć swoją przygodę z biegówkami lub stanąć na trasach dla profesjonalistów. Ponad 400 km tras biegowych w obszarze polsko-czeskiego pogranicza (Góry Bystrzyckie i Orlickie), w rejonie Masywu Śnieżnika, na terenie Parku Narodowego Gór Stołowych, w Górach Sowich oraz nowoczesny obiekt Tauron Duszniki Arena czekają na spragnionych aktywności. Tym, którzy dopiero zastanawiają się nad przypięciem nart do nóg i obawiają się, że brak umiejętności zgasi ich zapał podpowiadamy, że niemal w każdej stacji narciarstwa biegowego znajdą instruktora oraz wypożyczalnię sprzętu. Większość tras jest przygotowywana przez ratraki a oznaczenia pozwolą na odnalezienie się w terenie.


Zimą Ziemia Kłodzka nieraz staje się areną zmagań nieco bardziej zaprawionych w boju miłośników biegówek. W marcu czeka na nich 5. Ultrabiel, czyli najdłuższy bieg narciarski w Polsce. Na śmiałków, którzy 7.03 zjawią się w Bielicach koło Stronia, czekają do wyboru trzy dystanse – 13, 20 i 60 km. Trasę należy pokonać klasykiem. Szczegóły na www.ultrabiel.pl
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

27 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Walerian, Wirgiliusz, Maksymilian, Franciszek, Ksenia

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej