TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Turniej tańcaW niedzielę, 3 października, Bystrzyca stanie się tanecznym centrum Ziemi Kłodzkiej. Przez cały dzień w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury trwać będą zmagania par w ramach I Sąsiedzkiego Turnieju Tańca Towarzyskiego.


Ruch w rytmach muzyki towarzyszy człowiekowi od zawsze. Wzbudza pozytywne emocje, jest świetną rozrywką zarówno dla publiczności jak i wykonawców, a do tego korzystnie wpływa na zdrowie – ruch poprawia kondycję, a muzyka relaksuje i leczy.


W I Sąsiedzkiem Turnieju Tańca Towarzyskiego o puchar burmistrza Bystrzycy udział wezmą pary taneczne z Polski i Czech. Imprezę podzielono na dwie części - konkursową i pokazową. Pierwszy z 3 bloków zmagań rozpocznie się o godz. 10.00 w budynku MGOK (ul. Wojska Polskiego 20). Wstęp wolny. Dodatkową atrakcją niedzielnego popołudnia będzie Gala Wieczorna Międzynarodowej Klasy S (początek godz. 16.30). Szczegółowe informacje na www.mgok.pknet.plżycia
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

29 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Błażej, Saturnin, Fryderyk, Margerita

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej