TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
TriRadkówDwunastego września w Radkowie startuje Triminator. To impreza niemal z piekła rodem – pływanie, jazda rowerem i bieg, czyli triathlon w Górach Stołowych.


Triminator to zawody dla prawdziwych mocarzy. Zawodnicy, którzy odważą się spróbować swych sił, mają do wybory trzy dystanse – 1/2 IM (Dzień sądu), 1/4 IM (Terminacja) oraz 1/8 IM (I'll be back), czyli Ironman, najtrudniejszych zawodów triathlonowych na świecie (3,86 km pływanie, 180,2 km jazda rowerem, 42,195 km bieg). Zawody rozpoczną się na Zalewie Radkowskim. Później triathloniści wsiądą na rowery, którymi w zależności od wybranego dystansu raz bądź kilkukrotnie pokonają trasę Radków-Karłów-Radków. Trasa biegu wytyczona została przede wszystkim na ulicach miasta (z wyjątkiem 1/2 IM). Limit czasowy na ukończenie trasy wynosi od 2 do 9 godzin. Startować można indywidualnie oraz w 3-osobowych sztafetach. O godz. 9.00 wystartują ci zawodnicy, którzy wybiorą najdłuższą trasę. Szczegóły na www.triminator.pl
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

2 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Balbina, Bibianna, Paulina, Aurelia, Piotr

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej