TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Seksi KotW lutym (27.02) gościem Teatru w Kłodzku będzie Tomasz Kot. Aktor zaprezentuje publiczności komediowy monodram pt. Jak zostać Sex Guru w 247 łatwych krokach.


Wielki przebój West Endu - sztuka austriackiego komika Wolfganga Weinbergera Sex-guru w wykonaniu jednego z najpopularniejszych polskich aktorów, to nietuzinkowa teatralna propozycja Kłodzka. Tomasz Kot w roli terapeuty, zaprosi publiczność do wspólnej zabawy zaprawionej wysmakowaną pikanterią. Aktor przedstawi widzom wiele praktycznych porad i wskazówek, których podstawowym celem jest przegnanie nudy z małżeńskiej sypialni. Nie zabraknie wysmakowanych anegdot, przezabawnych komentarzy i wnikliwych konkluzji. Spektakl składa się z wykładu oraz warsztatów. W pierwszej części aktor odkryje przed publicznością tajniki udanego pożycia, a w drugiej odpowie na pytania widzów. Wielkim atutem spektaklu jest jego interaktywność – każdy z widzów może wstać i wdać się w rozmowę z prelegentem. Udział publiczności gwarantuje wyjątkowość każdej z odsłon spektaklu - nigdy nie wiadomo, co wydarzy się w trakcie przedstawienia. Dwugodzinna sztuka odbędzie się w piątek 27 lutego o godz. 19.00 w sali widowiskowej KCKSiR (pl. Jagiełły 1). Bilety w cenie 40 zł. Rezerwacja w kasie Galerii Sztuki pARTer, tel. 74 8673364. Szczegółowe informacje na plakatach oraz na www.klodzko2016.pl/teatr.


Tomasz Kot - urodzony w Legnicy aktor filmowy i teatralny. Marzył o karierze artysty malarza, przez rok uczył się w seminarium duchownym. W 2001 roku ukończył krakowską Wyższą Szkołę Teatralną i związał się z Teatrem Bagatela w Krakowie. Wystąpił w kilku serialach telewizyjnych m.in. Całkiem nowe miodowe lata (2004), Na dobre i na złe (2004-2005), Wiedźmy (2005). W 2005 r. otrzymał główną rolą w filmie Skazany na bluesa (2005) Jana Kidawy-Błońskiego, w którym wcielił się w postać Ryszarda Riedla, wokalisty i lidera zespołu Dżem. Największe tryumfy aktor święcił w zeszłym roku – za rolę profesora Zbigniewa Religi w filmieBogowie otrzymał m.in. Złote Lwy na 39. Festiwalu Filmowym w Gdyni.
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

1 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Natalia, Edmund, Eligiusz, Blanka

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej