TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Seksowna PolanicaKobietovnia (7.03) i monodram To tylko sex! (8.03). Oto marcowe propozycje Polanicy.


Kobietovnia 6., to blok warsztatów rozwojowych prowadzonych przez osoby, które swoją wiedzą i pasjami dzielą się z innymi. Podczas spotkań będzie można popracować nad swoim zdrowiem, urodą i samopoczuciem. Wydarzenie odbędzie się 7 marca w Teatrze Zdrojowym. W ramach zajęć panie będą mogły zgłębić wiedzę m.in. w zakresie dietetyki, doboru biustonosza, a także komunikacji i asertywności. Początek o godz. 15.00. Udział w zajęciach jest bezpłatny, obowiązują wcześniejsze zapisy.
Dzień później (8.03) kurort zaprasza na monodram To tylko sex! To rozpustnie śmieszna i interaktywna sztuka dla dorosłych, wielki przebój West Endu w opracowaniu artysty kabaretowego Szymona Jachimka. Reżyserem sztuki jest Giovanni Castellanosa.
Aktorka Olga Bołądź z dużą dozą pikanterii i humoru przedstawi cenne rady i wskazówki, które wzbogacą życie erotyczne wszystkich, bez wyjątków. Początek o godz. 19.00. Bilety w cenie 80 zł.


Pod koniec miesiąca (27-29.03) w Teatrze Zdrojowym odbędzie się 23. Międzynarodowy Festiwal Twórczości Kalejdoskop Talentów Wiosna 2020. Podczas wydarzenia zaprezentują się zespoły artystyczne dzieci i młodzieży m.in. z Ukrainy, Białorusi, Rosji, Litwy oraz Polski. Szczegóły na www.teatr.polanica.pl
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

27 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Walerian, Wirgiliusz, Maksymilian, Franciszek, Ksenia

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej