TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Lato w Nowej RudzieNowa Ruda powita lato muzycznie. W weekend 16-18 czerwca na noworudzkiej scenie wystąpią między innymi Ten Typ Mes oraz Tercet Egzotyczny.


Tegoroczny cykl Lato w mieście otworzy New Hip Hop Road Festival, ale tym razem w rozszerzonej formie Club Stage, która zadowoli fanów muzyki klubowej i elektronicznej. W piątek (16.06) od godz. 19.00 do 2.00 na scenie zagrają Kuba&Neitan, Adam De Great, Vincent Vik, Radi S., Luki, DenLine oraz wielu innych.
Sobota (17.06) upłynie pod znakiem hip hopu. Impreza rozpocznie się o godz. 16.00. Na scenie przed CTS w Słupcu zagrają między innymi Małolat, Bonson, DJ Hwr Grubzee, Galon. Gwiazdą wieczoru będzie Ten Typ Mes. Koniec koncertu o godz. 23.00.
Ostatni dzień pierwszej odsłony Lata w mieście (18.06) to impreza rodzinna. O godz. 16.00 na dzieci czeka interaktywny spektakl teatralny Czego nie wiecie o smokach. Od godz. 18.00 scenę opanuje zespół ABC, a o godz. 19.30 rozpocznie się koncert grupy Lego. Gwiazdą wieczoru (21.00) będzie Tercet Egzotyczny. Szczegóły na www.mok.nowaruda.pl


fot. T. Karwiński


Wykonawcy
Małolat
Michał Tadeusz Kapliński (1984), raper z Warszawy, brat Jana Pawła Kaplińskiego, znanego jako Pezet. Karierę rozpoczął w 1998 roku. Do tej pory nagrał 5 albumów. Często współpracuje z Pezetem.
Ten Typ Mes
Piotr Szmidt, warszawiak (1982), znany także jako Mes, raper, producent muzyczny i DJ. Karierę rozpoczął od występów w zespole Flexxip. Od 2001 r. występuje z grupą 2cztery7, której jest współzałożycielem. W 2005 roku rozpoczął działalność solową. Nagrał sześć albumów studyjnych. W swej twórczości nawiązuje do nurtu storytelling. Współpracował z takimi artystami jak m.in. Pezet, Pyskaty, Szybki Szmal. Jest współzałożycielem wytwórni muzycznej Alkopoligamia.com
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

9 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Wiesław, Wiesława, Leokadia, Joanna, Natasza, Aneta

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej