TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Teatralny lutyLądek proponuje spotkania z literaturą i teatrem. Nie zabraknie też aktywnej rozrywki - II Zjazd na Byle Czym będzie idealną okazją do świetnej zabawy.


Już 07.02 o godz. 19.00 w Zakładzie Przyrodoleczniczym Wojciech (pl. Mariański) odbędzie się kolejny wieczór z cyklu Wielcy Polacy. Spotkanie poprowadzi Sławomir Pietras - Mistrz Mowy Polskiej. Prelekcja poświęcona zostanie Jarosławowi Iwaszkiewiczowi - twórczości oraz ciekawostkom z życia słynnego pisarza. Dwudziestego lutego (od godz. 11.00), miasto zaprasza na II Zjazd po Śniegu na Byle Czym. Kolorowe pojazdy rodem z filmów science fiction oraz najdziwniejszych baśniowych opowieści pojawią się tego dnia na lądeckiej Oślej Łączce (ul. Moniuszki).


Koniec miesiąca w Lądku upłynie pod znakiem teatru i kina - 26 lutego w miejskim Kinoteatrze (ul. Orla 7) wystąpią artyści Teatru STĄD w s pektaklu opartym na tekstach Edwarda Stachury. Tuż po przedstawieniu będzie można obejrzeć wystawę fotografii z warsztatów teatralnych. Spektakl rozpocznie się o godz. 16.00 – wstęp wolny. Tego samego dnia, o godz. 17.30, również w Kinoteatrze, publiczności zaprezentowany zostanie teledysk Go Back Mateusza Grzegorzewskiego oraz wersja robocza filmu dokumentalnego o Szczepanie Stachu Chomynie. Film oraz teledysk powstały w ramach projektu FilmOwca - wstęp na oba pokazy jest bezpłatny. Dzień później (27.02, godz. 15.00) w Kinoteatrze będzie można obejrzeć powarsztatowy spektakl skonstruowany w technice czarnego teatru, dotyczący profilaktyki uzależnień.


ECh
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

9 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Wiesław, Wiesława, Leokadia, Joanna, Natasza, Aneta

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej