TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Szalone WalentynkiWalentynki w Galerii Twierdza Kłodzko zapowiadają się imponująco. Pokazy najlepszych w Polsce barmanów oraz popisy tancerzy ze szkoły tańca zawrócą w głowach wszystkim tym, którzy przybędą do centrum handlowego w sobotę 12 lutego.


Impreza rozpocznie się o godz. 16.00 od pokazu barmańskiego w wykonaniu Mistrza Polski i finalisty rozgrywanych w gorącym Puerto Rico Mistrzostw Świata Barmanów Bartosza Baranowskiego oraz jego kolegi. W rytm muzyki specjaliści od wykwintnych trunków wyczarują pełne smaku i kolorów drinki, podrzucając butelkami i wykonując mnóstwo innych, ciekawych tricków. Nie zabraknie także smacznego jedzenia. Najlepsze hotele i restauracje z regionu zaprezentują karnawałowe potrawy, których można będzie skosztować. Lokale staną także w szranki w konkursie na najlepszy drink autorski. Zwycięzców wyłoni jury złożone z występujących w Galerii barmanów oraz przedstawicieli Kulinarnego Klubu Hrabstwa Kłodzkiego. Dobre drinki i jedzenie dodają odwagi by wskoczyć na parkiet. O tę sferę zadbają tancerze ze Studia Tańca Paradis Andrzeja Mierzejewskiego. Nie zabraknie gorących rytmów. Resztę inwencji spędzenia walentynkowego wieczoru pozostawiamy już zakochanym parom.
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

2 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Balbina, Bibianna, Paulina, Aurelia, Piotr

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej