TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Ostry spektaklW niedzielę 16 lutego Kłodzko zaprasza na komedię P. Pörtnera Szalone nożyczki w gwiazdorskiej obsadzie.


Akcja pełnego humoru i zwrotów akcji spektaklu toczy się w salonie mistrza fryzjerstwa Tonia Wziętego. Fryzjer wynajmuje lokal od cenionej pianistki, która pewnego dnia zostaje zamordowana w swoim mieszkaniu znajdującym się tuż nad salonem Tonia. Rozpoczyna się skrupulatne śledztwo. Oczywiście, w trakcie przesłuchań na jaw wychodzi wiele od dawna skrywanych tajeminic.
Okazuje się, że śledczy potrzebuje silnego wsparcia w prowadzeniu dochodzenia, a o pomoc zwraca się do widzów. Od tego momentu wszystko wymyka się spod kontroli – bowiem autor sztuki główną rolę w dalszej części przedstawienia powierzył właśnie publiczności i to ona wpłynie na dalszy rozwój wydarzeń. Jak zakończy się spektakl? - o tym zadecyduje już kłodzka publiczność.


W spektaklu występują czołowi artyści polskiej sceny teatralnej m.in. zamiennie Krzysztof Ibisz i Lesław Żurek. Przedstawienie rozpocznie się o godz. 18.00 w sali widowiskowej KOK-u (pl. Jagiełły 1). Bilety w cenie 65 zł (parter,) 60 zł (balkon) do nabycia w Galerii pARTer.


Ewa Chalecka
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

29 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Błażej, Saturnin, Fryderyk, Margerita

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej