TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Szalona imprezaBoysband prezentujący odradzający się w ostatnich latach nurt disco polo powstał w 1991 roku koło Ełku. Dziś tworzą go: Marcin Miller (wokal), Jan Cieniewicz (taniec), Andrzej Jabłoński (taniec), Konrad Dobrzyński (taniec) oraz Marcin Dardziński (taniec).


Boysi grają dla każdego. W ciągu kilku lat kariery charakterystyczny styl muzyczny grupy został doceniony m.in. na Festiwalu Opole oraz na Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie. W sumie zespół zdobył 23 nagrody. Na przestrzeni lat grupa odchodziła od typowego disco polo w kierunku muzyki dance. Dorobkiem artystycznym formacji Boys jest 31 albumów, z czego 5 płyt zdobyło status platynowej, a 2 złotej. Zespół koncertuje nie tylko w Polsce, ale również w Stanach Zjednoczonych, Austrii, Belgii i Niemczech.


Koncert w Kudowie odbędzie się w Teatrze Zdrojowym o godz. 17.00 (wstęp 35 zł), a w Polanicy w Kawiarni Wiedeńska w pijalni wód mineralnych o godz. 20.00 (wstęp 40 zł).


 


Maciej Schulz
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

29 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Błażej, Saturnin, Fryderyk, Margerita

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej