TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Święto winaDegustacja aromatycznego wina z niemieckiego Bensheim, prezentacja miasta partnerskiego i jego atrakcji oraz koncert, to propozycje Kłodzka na tegoroczny karnawał.


Styczeń to idealny czas na degustację win. Pomyślało o tym miasto Kłodzko i dla miłośników tego aromatycznego trunku przygotowało karnawałowy wieczór pełen wrażeń. W sobotę (29.01. godz. 17.00) w Cynamonowa Kaffee Klub rozpocznie się Święto Wina połączone z jego bezpłatną degustacją. Imprezę przygotowano wspólnie z partnerskim miastem Kłodzka - niemieckim Bensheim. Miejscowość leży w środkowej części Niemiec, w kraju związkowym Hesja. Bensheim należy do Heskiego Winnego Szlaku. Jego mieszkańcy organizują dwa znane eventy winne: zlot wina w ramach Winnej Wiosny oraz huczne, wrześniowe święto wina z udziałem królowej tego trunku. W programie kłodzkiej imprezy przewidziano koncert, prezentację miasta partnerskiego, jego atrakcji oraz producenta tamtejszego wina. Przygotowano również kilka interesujących niespodzianek (m.in. wizyta królowej wina), dla których warto będzie odwiedzić kłodzką kawiarnię w ten właśnie wieczór. Wstęp na imprezę za zaproszeniami (będzie je można nabyć bezpłatnie w Cynamonowa Kaffee już od 15 stycznia). Szczegółowe informacje na temat imprezy na www.cynamonowa.com.pl


Ewa Chalecka
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

1 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Natalia, Edmund, Eligiusz, Blanka

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej