TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Super BiegMasz ochotę na odrobinę ruchu? W niedzielę 7 maja Polanica zaprasza na Super Bieg, w którym możesz wystartować indywidualnie lub w grupie, z rodziną lub przyjaciółmi.


Super Bieg to cykl ogólnodostępnych amatorskich biegów, rozgrywanych w różnych zakątkach kraju. Startować można na dwóch dystansach – 10 km i 21 km (półmaraton). W obu przypadkach mężczyzn podzielono na kategorie wiekowe oraz OPEN a panie ścigać się będą tylko w kategorii OPEN. Można startować indywidualnie, jak i drużynowo.


Zespół musi składać się z co najmniej trzech osób, a o wyniku grupy decydować będzie suma trzech najlepszych czasów jej członków. Start o godz. 11.00 (półmaraton) i o godz. 11.10 (10 km).
Na tegoroczny cykl Super Biegu składa się w sumie 10 startów. Pierwszy z nich miał miejsce 9 kwietnia w Miękini. Na Ziemię Kłodzką zawody powrócą 18 czerwca (Ludwikowice Kłodzkie). Finał odbędzie się w Świeradowie 8 października. Szczegóły na stronie www.superbieg.pl
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

25 maja 2018
Imieniny obchodzą:
Borys, Grzegorz, Urban, Magdalena, Magda

Dzisiejsze wydarzenia

  • Koncert grupy Sold my soul (rock’n’roll). Lądek, Dom Klahra Kawiarnia Artystyczna, ul. Rynek 1, godz. 19.30, wstęp 20 zł.


Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej