TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Super BiegMasz ochotę na odrobinę ruchu? W niedzielę 7 maja Polanica zaprasza na Super Bieg, w którym możesz wystartować indywidualnie lub w grupie, z rodziną lub przyjaciółmi.


Super Bieg to cykl ogólnodostępnych amatorskich biegów, rozgrywanych w różnych zakątkach kraju. Startować można na dwóch dystansach – 10 km i 21 km (półmaraton). W obu przypadkach mężczyzn podzielono na kategorie wiekowe oraz OPEN a panie ścigać się będą tylko w kategorii OPEN. Można startować indywidualnie, jak i drużynowo.


Zespół musi składać się z co najmniej trzech osób, a o wyniku grupy decydować będzie suma trzech najlepszych czasów jej członków. Start o godz. 11.00 (półmaraton) i o godz. 11.10 (10 km).
Na tegoroczny cykl Super Biegu składa się w sumie 10 startów. Pierwszy z nich miał miejsce 9 kwietnia w Miękini. Na Ziemię Kłodzką zawody powrócą 18 czerwca (Ludwikowice Kłodzkie). Finał odbędzie się w Świeradowie 8 października. Szczegóły na stronie www.superbieg.pl
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

24 września 2017
Imieniny obchodzą:
Gerard, Teodor, Tomira, Tomir, Rupert, Dora, Maryna

Dzisiejsze wydarzenia

  • Dolnośląski Festiwal Muzyczny – Koncert na cztery ręce (Zuzanna i Maciej Batorowie – organy). Krosnowice, kościół pw. św. Jakuba Apostoła, godz. 19.00, wstęp wolny.

  • 22. Festiwal Górski im. Andrzeja Zawady. Lądek.

  • Bieg 6 Szczytów. Międzygórze, godz. 9.00.

  • Święto ziemniaka. Kudowa, skansen w Pstrążnej, godz. 14.00.

  • Rozwiń listę
Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej