TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Stronie z gwiazdamiZalew nad poziomem Stronia – Pływanie nabele czym to wydarzenie organizowane we współpracypolsko-czeskiej. Oprócz podnoszących poziom adrenaliny atrakcji organizatorzy pomyśleli także o dobrej muzyce. W rytmach hip-hopu zaprezentują się Reforma, Osa, Elzet. Przed publicznością wystąpi DJ Gromee m.in. z kwintetem smyczkowym, a gwiazdą wieczoru będzie niezrównana Małgorzata Ostrowska.


 


Małgorzata Ostrowska


Wokalistka pop-rockowa. Od lat 80. XX wieku należy do najpopularniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Razem z Wandą Kwietniewską, Grzegorzem Stróżniakiemi, Andrzejem Sobolewskim tworzyła grupę wokalną Vist. To z niej zrodził się popularny zespół Lombard. Zagrała ponad 1100 koncertów i nagrała 10 płyt. Największe przeboje to: Taniec pingwina na szkle, Szklana pogoda, Znowu radio, Adriatyk, ocean gorący, Gołębi puch.


 


Andrzej Gromala Gromee


Krakowski DJ, producent i autortekstów. W 2002 roku wraz z kilkoma kolegami otworzył w Krakowie Radio Region, które w 2004 r. przekształciło się w RMF MAXXX. Artysta wchodzi w skład redakcji muzycznej RMF FM. W swoim muzycznym dorobku ma trzy single. W ostatnim gościnnie wystąpił amerykański raper Tommy Gunn oraz znakomity angielski muzyk, producent i tekściarz Ali Tennanta.


 


Ewa Chalecka
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

27 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Walerian, Wirgiliusz, Maksymilian, Franciszek, Ksenia

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej