TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Dwa kółka w ruchSezon rowerowy 2017 uznajemy za otwarty! Już 15 kwietnia Bardo zaprasza na pierwszą imprezę kolarską – Puchar Strefy MTB Sudety.


Strefa MTB Sudety to największy i rozwijający się w sprinterskim tempie system górskich tras rowerowych. Budowany jest od 2013 roku po to, by w Polakach obudzić ducha sportu i zachęcić wszystkich do spędzania wolnego czasu na dwóch kółkach. Aktualnie Strefa MTB Sudety liczy 500 km tras. Projekt wprowadza nową jakość uprawiania kolarstwa i rozwiązania, znane z najlepszych światowych regionów rowerowych. Składają się na niego zróżnicowane trasy, infrastruktura przyjazna rowerzystom oraz certyfikowane obiekty noclegowe, gastronomiczne i usługowe.


Strefa MTB Sudety to również zawody sportowe. W tym roku zaplanowano 8 startów, a pierwszy z nich odbędzie się już 15 kwietnia w Bardzie (pozostałe: Głuszyca 14.05; Walim 11.06; Bielawa 2.07; Mieroszów 15.07; Pieszyce 20.08; Srebrna Góra 27.08; Jodłownik 16.09). Zawodnicy będą mieli do wyboru dwa dystanse – Mini (20-30 km) oraz Mega (40-50 km).


Start w Bardzie zaplanowanao na godz. 11.00. Szczegóły na stronie internetowej organizatora: www.
strefamtbsudety.pl


Maciej Schulz
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

25 maja 2018
Imieniny obchodzą:
Borys, Grzegorz, Urban, Magdalena, Magda

Dzisiejsze wydarzenia

  • Koncert grupy Sold my soul (rock’n’roll). Lądek, Dom Klahra Kawiarnia Artystyczna, ul. Rynek 1, godz. 19.30, wstęp 20 zł.


Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej