TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Stołowogórska zabawa



Najpierw coś dla fanów muzyki techno - 18 sierpnia, o godzinie 20.00 w Radkowie odbędzie się 3. Audiolake Summer  Festival. W tym roku wystąpią m.in.: Tom Boxer feat. Morena, Alex Bau, Marcin Czubala i Michael Mind. Bilety w cenie 39 zł i bilety VIP w cenie 89 zł do nabycia m.in. w Gminnym Centrum Kultury w Radkowie (ul. Handlowa 11) oraz Kłodzkim Centrum Kultury Sportu i Rekreacji (pl. Jagiełły 1). Impreza przeznaczona jest dla osób pełnoletnich.


Nazajutrz (19.08) prawdziwa  gratka czeka miłośników kabaretu. Podczas Radkowskiego Kabaretowego Zalewu Śmiechu  publiczność rozśmieszać będą takie gwiazdy jak: Cezary Pazura, Łowcy.Band i Tomasz Jachimek. W konkursowej części   imprezy zaprezentuje się 5 kabaretów, finalistów tegorocznego przeglądu P.A.K.A. Będą to: Tituriru, Zygzak, Czwarta Fala, Marcin Wojciech i Ścibor Szpak. Bilety w cenie 45 zł za miejsce siedzące (w przedsprzedaży 35 zł), oraz 35 zł za miejsce  stojące (15 zł w przedsprzedaży) dostępne są w radkowskim GCKSiT, w powiatowych bibliotekach oraz domach kultury.


Cezary Pazura – ur. 13 czerwca 1962 r. w Tomaszowie Mazowieckim. Aktor, twórca autorskiego kabaretu, piosenkarz i  reżyser. Ukończył studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.  Zagrał w ponad 60. filmach produkcji polskiej, ale także niemieckiej i austriackiej. Wielokrotny laureat Złotej Kaczki,  dwukrotnie otrzymał Złote Lwy Gdańskie. Hity filmowe z jego udziałem to: Sztos, Chłopaki nie płaczą, Kariera Nikosia Dyzmy, Kiler. Jego debiutem reżyserskim była komedia gangsterska Weekend.


Tomasz Jachimek – ur. 11 października 1973 r. w Gdyni. Artysta kabaretowy, autor tekstów, konferansjer. W latach  1997-1999 członek kabaretu Strzały z Aurory. W 2002 roku założył jednoosobowy Kabaret Jachim Presents. Dwa lata później został współpracownikiem Programu III Polskiego Radia, a od 2006 roku publikuje w tygodniku Newsweek felietony z cyklu Pięciopak Jachimka. Znany również z TVN24, gdzie występuje w Szkle Kontaktowym.


Łowcy.Band – to połączenie znanego kabaretu Łowcy.B z rozweselającą punkową kapelą Ja Mmm Chyba Ściebie.


 


Maciej Schulz




Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

2 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Balbina, Bibianna, Paulina, Aurelia, Piotr

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej