TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Taneczna jesieńNowa Ruda ma sprawdzony sposób na jesienną słotę – taniec. W trzecią sobotę miesiąca (18.11) zaprasza na 32. Noworudzkie Spotkania Taneczne.


Noworudzkie Spotkania Taneczne, to 32 lata tradycji, wspólna pasja wielu pokoleń noworudzian oraz potencjał rodzimych tancerzy. Turniej jest najważniejszą imprezą taneczną organizowaną przez Miejski Ośrodek Kultury, klub KTT Rudan oraz Urząd Miasta. Od ponad ćwierć wieku najlepsze pary przyjeżdżają do Nowej Rudy aby rywalizować na parkiecie. Widowisko odbędzie się w Centrum Turystyczno-Sportowym w Nowej Rudzie-Słupcu (ul. Kłodzka 16). Piękno i poezja ruchu będąca atrybutem prezentacji tańca na poziomie ogólnopolskim, połączone z rywalizacją sportową i objęte profesjonalną organizacją stworzą niezwykłe kulturalno-sportowe widowisko. Początek turnieju zaplanowano na godzinę 10.00. Zawodnicy, podzieleni na klasy taneczne zaprezentują tańce standardowe i latynoskie. W trakcie dnia zobaczymy trzy bloki zawodów – pierwszy wystartuje o godz. 10.00, drugi o 13.30, a gala wieczorna o 17.00. Koszt całodziennego parkietu wynosi 20 zł. Szczegóły na www.mok.nowaruda.pl
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

2 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Balbina, Bibianna, Paulina, Aurelia, Piotr

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej