TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Soyka w KłodzkuNa fali wiosennego przypływu energii Kłodzko zaprasza do skorzystania z oferty kulturalnej, jaką tutejsze Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji przygotowało na kwiecień. Stanisław Soyka oraz kabaret Paranienormalni, to najciekawsze wiosenne propozycje stolicy powiatu.

Kwiecień rozpocznie się od Jarmarku Wielkanocnego (28.03-3.04), który tradycyjnie zagości przed świętami na kłodzkim Rynku. Kolorowe stragany pełne zdrowej żywności, pisanek i wielkanocnych ozdób, występy zespołów ludowych oraz konkursy dla najmłodszych, to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekały będą na odwiedzających jarmark.

W czwartek, 8 kwietnia Kłodzko szykuje nie lada gratkę dla melomanów - kultowy koncert Stanisława Soyki pt. Tryptyk Rzymski. Artysta wraz z zespołem wykona utwory skomponowane do poezji Karola Wojtyły o tym samym tytule, a występ poświęcony będzie pamięci zmarłego przed 5 laty papieża Jana Pawła II. Koncert rozpocznie się o godz. 19.00 w kłodzkim kościele Podwyższenia Krzyża Świętego. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny.

Z kolei 22 kwietnia miłośnicy dobrego kabaretu spotkają się z niebezpiecznie śmiesznym kabaretem Paranienormalni. Jeleniogórska grupa podpiła serca widzów w całej Polsce skeczem z ponadprzeciętnie inteligentną Mariolką w roli głównej. Występ Paranienormalnych odbędzie się w Sali Widowiskowej Kłodzkiego Centrum Kultury Sportu i Rekreacji (pl. Jagiełły 1) o godz. 18:30. Bilety w cenie 35 zł do nabycia w sekretariacie KCKSiR lub w Galerii Sztuki pARTer.


Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

27 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Walerian, Wirgiliusz, Maksymilian, Franciszek, Ksenia

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej