TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Sobota na rockowoPierwsza sobota maja (7.05) w Szczytnej upłynie w rockowych klimatach. Kłodzki zespół Grans oraz gwiazda wieczoru - Golden Life, zapewnią doskonałą rozrywkę.


Impreza rozpocznie się o godz. 18.00 na terenie Zajazdu Tajemniczy Ogród. Najpierw dla publiczności zagra kłodzka grupa Grans. Po jej występie (godz. 20.00) sceną zawładnie Golden Life, jeden z najpopularniejszych polskich zespołów lat 90-tych. Grupa powstała w Gdańsku w 1988 roku. Porusza się w różnych stylach, łącząc typowego rocka z elementami popu, country, a nawet rapu. Golden Life tworzą: Adam Wola Wolski (wokal), Karol Skrzyński (perkusja), Jarosław Pastyl Turbiarz (gitara), Jacek Bodek Bogdziewicz (bas) i Paweł Smaga Smakulski (gitara). Grupa zaliczana jest do Gdańskiej Sceny Alternatywnej (zespoły pochodzące z Gdańska, charakteryzujące się oryginalnym brzmieniem). W swojej karierze zespół wydał dziewięć albumów. Najbardziej znane utwory grupy to: Oprócz błękitnego nieba (cover piosenki Marka Jackowskiego), Wszystko to co mam oraz 24.11.94 (piosenka poświęcona ofiarom pożaru hali Stoczni Gdańskiej, który wybuchł podczas koncertu Golden Life). Wstęp wolny.


MS
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

27 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Walerian, Wirgiliusz, Maksymilian, Franciszek, Ksenia

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej