TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Słowiańska duszaDynamika oraz przejmujący romantyzm to cechy charakterystyczne doskonale wyczuwalne w muzyce polskiego multiinstrumentalisty Józefa Skrzeka. Artysta wystąpi w sobotni wieczór (13.11, godz. 20.00) w trzebieszowickim Hotelu Zamek na Skale.


Występ wokalisty, kompozytora i niezwykle uzdolnionego uzyka - Józefa Skrzeka, uatrakcyjni jeden z listopadowych wieczorów (13.11) w Hotelu Zamek na Skale. Motywem przewodnim sobotniego koncertu będzie tajemnicza Podróż do Krainy Wyobraźni. Na występ muzyka obiekt zaprasza również gości z zewnątrz (wstęp 70 zł). Można dokonać wcześniejszej, telefonicznej rezerwacji biletów (informacja 74 865 2000).


Józef Skrzek w 1970 roku zaistniał na scenie jako basista i pianista kultowego zespołu Breakout. Po roku założył własny zespół Silesian Blues Band (SBB). Ta niezwykła grupa powołała do życia nowy nurt w polskiej muzyce - brzmienia przepełnione słowiańską romantyką oraz dynamicznym rockiem. Podczas 9 lat działalności zespół nagrał kilkanaście albumów w wielu krajach i sprzedał kilka milionów płyt. Sam Józef Skrzek komponuje oraz występuje zarówno solo, jak i z towarzyszeniem innych muzyków. Można go również usłyszeć w kościołach, gdzie grywa recitale organowe oraz koncerty typowo akustyczne z udziałem syntezatorów. Muzykę elektroniczną prezentuje na festiwalach el-muzyki oraz w swoim stałym atelier – Planetarium Śląskim w Chorzowie.
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

9 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Wiesław, Wiesława, Leokadia, Joanna, Natasza, Aneta

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej