TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Siła mięśniW marcu (26.03) Międzylesie zaprasza na XV Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska Kobiet i Mężczyzn w wyciskaniu leżąc na ławeczce.


Początek wiosny to świetny czas na ćwiczenia fizyczne, a wyciskanie sztangi to konkurencja, która interesuje zarówno kobiety, jak i mężczyzn, i to w każdym przedziale wiekowym. Ćwiczenia tego typu to przede wszystkim doskonały trening mięśni klatki piersiowej. Uczestnik zawodów zdejmuje sztangę ze stojaków i opuszcza ją. Ćwiczenie kończy podnosząc sztangę w wyprostowanych stawach łokciowych, przy czym sztanga musi mieć wyraźny kontakt z klatką piersiową. Organizatorzy XV Otwartych Mistrzostw Dolnego Śląska Kobiet i Mężczyzn oraz weteranów w wyciskaniu sztangi leżąc na ławeczce zapraszają do udziału w marcowych zawodach.
Dodatkowymi atrakcjami tegorocznych mistrzostw Dolnego Śląska będą goście specjalni: Marek Zapotoczny - Międzynarodowy Mistrz Austrii w Kulturystyce oraz Tyberiusz Kowalczyk - jeden z czołowych polskich strongmanów. Warto zobaczyć ich w akcji. Do dnia zawodów uczestników zgłaszać można telefonicznie pod nr 697615557, a w dniu zawodów w biurze organizacyjnym.
Impreza odbędzie się w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Międzylesiu (Plac Wolności 15). Uroczyste otwarcie o godz. 10.20. Start pierwszej kategorii wagowej przewidziany jest na godz. 10.30. Wstęp 3 zł. Szczegółowe informacje na stronie internetowej www.mgok.eu i pod nr tel. 74 8132017.


Ewa Chalecka
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

2 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Balbina, Bibianna, Paulina, Aurelia, Piotr

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej