TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Marcowa KoronaZnudzony czekaniem na wiosnę? Wpadnij do kłodzkiej Restauracji Korona.
Marzec zapowiada się tu naprawdę rozrywkowo. Gwiazdą miesiąca będzie Sidney Polak.


Największą marcową rewelacją Korony będzie koncert Sidneya Polaka – muzyka, kompozytora, autora tekstów. Sidney Polak, a właściwie Jarosław Marek Polak, urodził się w 1972 roku w Warszawie. Pierwszym zespołem, w którym występował była Cytadela. W 1990 roku został perkusistą reaktywowanego zespołu T.Love.

Cztery lata później wraz z Maćkiem Majchrzakiem założyli formację Incrowd, w której grał do 1998 roku. Cztery lata później artysta rozpoczął karierę solową - w 2004 roku wydał płytę w klimatach reggae, hip-hopu i folku.

Album otrzymał aż sześć nominacji do Fryderyka, zdobywając 3 statuetki. Rok temu ukazała się druga płyta Sidneya Polaka pt. Cyfrowy styl życia.

W Koronie Sidney Polak wystąpi 20 marca o godz. 20.15. Bilety wstępu kosztowały będą 25 zł.

W ostatnią sobotę miesiąca (27.03) w Koronie wystąpi kłodzki zespół Grans. Grupa powstała w 1999 roku ma na swoim koncie wiele nagród z festiwali i przeglądów, w tym słynnego festiwalu w Jarocinie. Supportowali takie gwiazdy jak Perfect, T.Love, czy Raz Dwa Trzy. Koncert rozpocznie się o 20.30, wstęp
wolny.


Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

29 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Błażej, Saturnin, Fryderyk, Margerita

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej