TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Rowerowy szałSezon rowerowy już wkręcił się na obroty. W maju na amatorów dwóch kółek czekają w regionie dwie imprezy kolarskie – Supermaraton Klasyk Radkowski oraz Volvo MTB Marathon.

Klasyk Radkowski, wyścig zaliczany do Pucharu Polski, rozpocznie się w sobotę 11 maja o godz. 8.00. Supermaraton szosowy przejedzie z Radkowa przez Karłów, Wambierzyce, Chocieszów, Batorówek, Szczytną, Lewin i Kudowę. Zawodnicy będą mogli wybrać jedną z 3 tras: mini (65 km, 1 pętla), mega (130 km, 2 pętle) oraz giga (195 km, 3 pętle). Przewidziana jest także rywalizacja grupowa (2-4 osoby) w ramach Pucharu Rodzinnego. Na każdego uczestnika zawodów czekały będą pamiątkowe medale. Szczegóły na www.klasykklodzki.pl

Miłośnicy kolarstwa górskiego 19 maja powinni odwiedzić Złoty Stok, w którym rozegrany zostanie Volvo MTB Marathon (II etap cyklu Powerade MTB Marathon). Słynny wyczerpujący podjazd pod Jawornik Wielki czy zjazd do Lutyni przy skalnym wąwozie, to tylko namiastka tego, co czeka zawodników, którzy powalczą na dystansach: mini (18,5 km / 619 m przewyższeń), mega (39,2 km / 1511 m przewyższeń) oraz giga (77,5 km / 2678 m przewyższeń). Start zaplanowany jest na godz. 10.00. Szczegóły na www.mtbmarathon.com TCPodziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

27 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Walerian, Wirgiliusz, Maksymilian, Franciszek, Ksenia

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej