TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Rowerowe baj bajSezon rowerowy zbliża się do mety. We wrześniu Polanica zaprasza na jedną z ostatnich kolarskich imprez w regionie.


Setki kilometrów tras rowerowych, oplatających Ziemię Kłodzką to prawdziwa rozkosz dla amatorów dwóch kółek. Energia wrześniowego słońca doda nam wigoru, a pejzaże pełne kolorowych liści pozwolą nacieszyć oko. Warto więc przemierzyć region na rowerze.


Doskonale wiedzą o tym zawodnicy startujący w cyklu zawodów BikeMaraton, którzy 14 września zjawią się w Polanicy, by wziąć udział wprzedostatniej edycji tegorocznego pucharu. Cykl zawodów składa się w sumie z 10 edycji, których uczestnicy rywalizowali na trzech dystansach (mini, mega i giga) o długości od 15 do 100 km. Na starcie zjawić się może każdy, kto lubi dobrą zabawę i nie boi się wyzwań. Startować można indywidualnie, zespołowo oraz rodzinnie. Pierwsi zawodnicy wyruszą na trasę o godz. 11.00. Tegoroczny cykl zakończą zawody w Świeradowie (28.09). Szczegóły na www.bikemaraton.com.pl


Maciej Schulz
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

1 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Natalia, Edmund, Eligiusz, Blanka

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej