TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Reggae festBielawa zaprasza w dniach 9-11 sierpnia na Festiwal Regałowisko. To już 20., jubileuszowa edycja święta muzyki reggae. Wśród gwiazd m.in. Mesajah, Grubson i Luciano.


Festiwal Regałowisko w Bielawie to jeden z najstarszych festiwali plenerowych z muzyką reggae w Polsce. Jak co roku, poza doskonałym składem muzycznym, na gości festiwalu czekają szczegółowo wyselekcjonowane sceny, prezentujące różne gatunki muzyczne, strefa dla dzieci, dobrze wyposażone pole namiotowe i jedyny w swoim rodzaju klimat Gór Sowich.
W tym roku festiwal otworzy Koncert Miejski na bielawskim Rynku (9.08), na którym zaprezentują się Tóke, Tallib oraz Draggy.
W dniach 10-11.08 na dwóch scenach przy Jeziorze Bielawskim (ul. Wysoka 1), Sound Stage i Main Stage, zagra kilkunastu artystów, którzy zadbają o doskonały klimat imprezy. Sound Stage wypełnią Northern Lights, Yardee Crew, Coppershot, Bay-C, Ula Afro, Splendid Sound, Sensithief, Johnny Osobourne + Soul Stereo oraz 27Pablo.
Main Stage należeć będzie do takich artystów jak: Grubson, Dreadzone, Bethel, Konoopians, Damian Syjonfam, Mesajah, Luciano, Mellow Mood czy Zion Train.
Regałowisko to miejsce dla całych rodzin, dlatego podczas festiwalu funkcjonować będzie Strefa Dziecka. W specjalnie przygotowanym namiocie animatorzy zadbają o to, by najmłodsi nie zaznali nudy.
Koszt biletów jednodniowych (10.08 i 11.08) to 50 zł. Karnety dwudniowe w cenie 70 zł (do 8.08) i 85 zł (od 9.08). Szczegóły na stronie organizatora www.regalowisko.pl
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

2 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Balbina, Bibianna, Paulina, Aurelia, Piotr

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej