TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Zjazd na krechęPełna emocji i prędkości impreza szykuje się w Zieleńcu. W ostatnią sobotę miesiąca (30.01) Red Bull zaprasza na Zjazd na Krechę.


Już po raz 7. najszybsi narciarze i snowboardziści wezmą udział w odjechanych zawodach - Zjazd na Krechę. Na tegoroczny cykl składają się cztery imprezy, rozgrywane w Jurgowie (23.01), Zieleńcu (30.01), Szczyrku (6.02) i Zakopanem (13.02).


Udział w zawodach może wziąć każdy, wystarczy sprawny sprzęt (narty lub snowboard) i odwaga, by zmierzyć się z najszybszymi. Zawodnicy startować będą w kilku lub kilkunastoosobowych seriach - zjazdach ze startu wspólnego. Start każdego heat’u odbędzie się w stylu Le Mans – po sygnale startera, zawodnicy dobiegają (kilkadziesiąt metrów) do swojego sprzętu, wpinają się i zjeżdżającą do mety. Do wyścigów finałowych w każdej z 4 kategorii (narciarze i narciarski, snowboardziści i snowboardzistki) awansują zwycięzcy heat’ów oraz osoby z najlepszymi czasami (lucky loosers). Na najlepsze trójki w każdej kategorii czekają nagrody. Zawody odbędą się na stoku Gryglówka. Start o godz. 11.00. Szczegóły na www.redbull.com.pl
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

9 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Wiesław, Wiesława, Leokadia, Joanna, Natasza, Aneta

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej