TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
M. Opania



Na spotkanie z Marianem Opanią zapraszają Stronie (19.07) i Duszniki (21.07).


Recital Mariana Opani to efekt fascynacji twórczością tak wybitnych artystów jak Jacques Brell, Marian Hemar, Włodzimierz Wysocki, Wojciech Młynarski czy Bułat Okudżawa. Podczas obu występów na publiczność czeka zbiór świetnych piosenek, które przeplatane będą monologami kabaretowymi pióra Antoniego Słonimskiego, Marcina Wolskiego oraz Jana Pietrzaka. W Stroniu recital odbędzie się w piątek 19.07. o godz. 19.00 w sali widowiskowej CETiK-u (ul. Kościuszki 18). Bilety w cenie 60 zł do nabycia w budynku centrum (tel. 74 8143205). W Dusznikach artysta wystąpi w niedzielę 21.07. o godz. 19.00 w Dworku Chopina. Bilety w cenie 60 zł do nabycia w obiekcie.


Ewa Chalecka


Marian Opania - znany przede wszystkim z ról komediowych. Jeszcze w czasie studiów zadebiutował w filmie Miłość dwudziestolatków. W 1970 roku otrzymał Nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego dla najlepszego młodego aktora. Najwybitniejsze role wykreował w monodramie Moskwa-Pietuszki W. Jerofiejewa oraz w obrazie A. Wajdy Człowiek z marmuru. Od ponad 20 lat związany z warszawskim Teatrem Ateneum.




Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

1 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Natalia, Edmund, Eligiusz, Blanka

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej