TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Super lutyLutowa oferta Polanicy to muzyka i teatr pełne gwiazd. Koncert Raya Wilsona (10.02) oraz spektakl pt. Ostra jazda zapewnią wiele emocji.


Ray Wilson to jeden z najwybitniejszych wokalistów Wielkiej Brytanii wg. Classic Rock Magazin. Ceniony za sceniczną charyzmę i wysoką formę koncertową. Po rezygnacji Phila Collinsa został głosem zespołu Genesis (1996-2000). Dziś muzyk mieszka na stałe w Polsce.
Muzyk wystąpi w polanickim Teatrze Zdrojowym 10 lutego. (godz. 19.00). Zaprezentuje zarówno największe przeboje legendarnego zespołu, jak i autorski materiał. Wstęp 70 zł.


Dwa tygodnie później (24.02) warszawski Teatr Komedia zaprasza na spektakl pt. Ostra jazda. Sztuka ta, to brawurowa komedia Norma Fostera z nieoczekiwaną pointą i znakomitą obsadą – Katarzyna Żak, Julia Kamińska, Mirosław Baka, Jan Jankowski i Przemysław Sadowski. Co się dzieje kiedy tracimy pracę? Szukamy nowej! Ale droga, którą przemierzamy może być długa i wyboista. Co robią bohaterowie Ostrej jazdy, którzy z dnia na dzień utracili pracę? Postanawiają iść na skróty. Nie chcą walczyć o nową posadę i czekać miesiącami na zatrudnienie. Sami wymyślają sobie zajęcie! Postanawiają zrealizować… film erotyczny, który przyniesie im bogactwo! Wszystko zaplanowane jest w szczegółach, ale jak to w życiu bywa, a w komedii to już na pewno, nie wszystko jest takie jakie na pozór wygląda. Początek o godz. 19.00. Wstęp 70 zł. Spektakl przeznaczony jest dla widzów dorosłych (18+).


Maciej Schulz
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

29 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Błażej, Saturnin, Fryderyk, Margerita

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej