TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Rajd konnyPod koniec lipca (25.07) w Błotnicy k. Złotego Stoku wystartuje 1. Dolnośląski Rajd Długodystansowy.


Tego typu impreza dawno nie gościła na Dolnym Śląsku, stąd jej liczba porządkowa. Zawody skierowane są do wszystkich miłośników jazdy konnej. Organizatorzy planują rozegrać dwa konkursy w klasach LL-19 km (jako Konkurs Towarzyski) oraz L-38 km dla jeźdźców bez licencji sportowej oraz lepiej wytrenowanych koni (jako Konkurs Amatorski).


Zawodnicy i konie po spełnieniu odpowiednich warunków (m.in. wiek konia min. 4 lata, szczepienia) wyruszą na specjalnie oznakowaną trasę. Utrudnieniem będą dolne i górne limity prędkości (ok. 8 km/h). Po przejechaniu pętli czas zostanie zatrzymany, a koń poddany badaniom na bramce weterynaryjnej.Najlepszy czas pokonania trasy i największa liczba punktów przyznana za badania konia będzie decydowała o końcowym rezultacie pary.Zawody odbędą się w Rancho Siódmy Koń w Błotnicy k. Złotego Stoku. Najlepsza trójka w obu klasach załapie się na nagrody. Będzie też laur Best Condition dla najlepszego konia zawodów. Szczegóły na www.pzj.pl (dział sport/sportowe rajdy konne). Szczegóły na www.ranczosiodmykon.pl
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

2 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Balbina, Bibianna, Paulina, Aurelia, Piotr

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej