TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Radość dzieciomE.Leclerc z Kłodzka postanowił uczcić Dzień Dziecka w wyjątkowy sposób. Wspólnie z lokalnym Domem Dziecka zorganizował akcję pod hasłem E.Leclerc daje radość dzieciom mającą na celu pomoc podopiecznym tej placówki. Akcja potrwa od 27 maja do 8 czerwca.


Wielkimi krokami nadchodzi 1 czerwca – święto, na które czekają wszystkie dzieci. Każdego dnia myślimy o najmłodszych, martwimy się o ich przyszłość otaczamy troską i opieką. Jednak są dzieci, których los pozbawił domowego ogniska i rodzinnego ciepła. 
Z myślą o nich E.Leclerc w Kłodzku wspólnie z miejscowym Domem Dziecka zorganizował akcję pod hasłem E.Leclerc daje radość dzieciom. Akcja ma przypomnieć, że wszystkie dzieci powinny mieć poczucie bezpieczeństwa, miłości oraz prawo do szczęśliwego dzieciństwa, dlatego należy pomagać tym, którzy tej pomocy potrzebują.
E.Leclerc w Kłodzku zaplanował działania polegające na przekazaniu części środków finansowych, uzyskanych ze sprzedaży wybranych 40 produktów, na rzecz podopiecznych Domu Dziecka. Klienci sklepu, którzy w dniach od 27 maja do 8 czerwca 2014 roku zdecydują się na zakup wybranego asortymentu, w łatwy sposób będą mogli wybrać te produkty, którymi są zainteresowani. Na ostatniej stronie przygotowanego specjalnie, okolicznościowego katalogu, zostały wyszczególnione towary, które biorą udział w akcji. Dodatkowo, wszystkie produkty będą miały własne ekspozycje umieszczone w widocznych miejscach a także znajdą się na plakatach przygotowanych z okazji Dnia Dziecka.
Na zakończenie akcji, w sobotę 07 czerwca E.Leclerc zaprasza mieszkańców Kłodzka na Wielki Rodzinny Festyn, który zostanie zorganizowany na parkingu przed hipermarketem.Na najmłodszych czekają gry, zabawy, konkursy, wielkie dmuchane zjeżdżalnie, eurobange oraz specjalnie skonstruowane na tę okazję place zabaw. Nie zabraknie też dobrej muzyki i występów lokalnych grup dziecięcych.Prawdziwym „gwoździem programu” będzie wspólne grillowanie, z którego dochód zostanie w całości przeznaczony na potrzeby podopiecznych Domu Dziecka.
To już kolejna edycja akcji pomocy dzieciom - mówi Valerie Jourdan Prezes E.Leclerc Kłodzko. Jesteśmy przekonani, że wspólnie z naszymi Klientami będziemy mogli, chociaż w najmniejszym stopniu dać radość dzieciom w naszego rodzimego Domu dziecka – dodaje Valerie Jourdan.


Szczegółowy program imprezy na plakacie.
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

1 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Natalia, Edmund, Eligiusz, Blanka

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej