TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
PUOT EXPO 2014Zapraszamy do piątej edycji wydarzenia fotograficznego rodem z Polanicy-Zdroju. PUOT EXPO to konkurs, którego celem jest wyłonienie i rozpowszechnienie najlepszych! ługoterminowych projektów fotograficznych.


Nagrody:


GRAND PRIX tradycyjnie 2 tysiące złotych oraz publikacja w doc photo magazine, dla finalistów pobyt podczas otwarcia PUOT EXPO 2014 w Villi Polanica oraz pasek do aparatów fotograficznych ideaPIX i najważniejsze - trzymiesięczna wystawa w sercu najpiękniejszego uzdrowiska w Polsce!


Jury


Wojciech Grzędziński - laureat World Press Photo, oficjalny fotograf Prezydenta RP. W fotografii interesuje go człowiek i jego emocje, zarówno w życiu codziennym jak i w sytuacjach nadzwyczajnych.


Mikołaj Grynberg - psycholog, pisarz, fotograf. Głównymi bohaterami jego fotografii są wyrażone na różne sposoby i w różnych technikach emocje.


Tomasz Sikora - fotograf, autor kilkudziesięciu wystaw indywidualnych na całym świecie oraz 55 wydawnictw autorskich. Był wielokrotnie nagradzany za kreatywność w fotografii.


Monika Szewczyk - współzałożycielka agencji Napo Images. Była fotoedytorką w dzienniku Rzeczpospolita. Autorka i koordynatorka projektów kulturalnych i artystycznych.


Filip Ćwik - laureat World Press Photo. Współzałożyciel Napo Images. Interesują go wszelkie formy dokumentalne, filmowe, radiowe a nade wszystko fotograficzne.


Piotr Małecki - laureat POiY. Współzałożyciel Napo Images. Zafascynowany możliwościami, jakie dają nowe technologie obrazowania i publikacji, stara się pomóc w  polepszeniu świata.


Reguły konkursu PUOT EXPO 2014:


- cykl ma zawierać min. 5,  a max. 16 zdjęć


- są dwie kategorie konkursu: kategoria główna - 1. cykle o dowolnej tematyce; 2. kategoria Polanica/Zdrój i okolice 


Termin nadsyłania prac 23 maja 2014 roku o północy. 7 czerwca 2014 w Parku Zdrojowym w Polanicy-Zdroju nastąpi uroczyste otwarcie PUOT EXPO 2014. Prace do konkursu należy składać poprzez stronę internetową: www.puot.pl
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

29 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Błażej, Saturnin, Fryderyk, Margerita

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej