TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Orlickie zawodyJuż po raz 22. w Zieleńcu organizowane są zawody Pucharu Orlicy. W tym miesiącu najmłodsi narciarze staną na starcie w boju o trofeum dwukrotnie (4.02 i 18.02).


Puchar Orlicy na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń sportowych Dolnego Śląska. Już nikt nie wy-
obraża sobie zimy w Zieleńcu bez tej imprezy, a z roku na rok rośnie liczba uczestników wszystkich kategorii wiekowych. Dzięki temu Puchar Orlicy nabiera jeszcze większego rozmachu. Aktualny cykl zainaugurowała edycja bożonarodzeniowa, która odbyła się 28.12, ale jej wyniki nie były wliczane do klasyfikacji generalnej. O pierwsze punkty młodzi narciarze walczyli 21 stycznia. Teraz przyszedł czas na lutowe zmagania. Pierwsze z nich zaplanowano na 4.02, a kolejne na 18.02. Finał Pucharu Orlicy odbędzie się 18 marca.
Podobnie jak miało to miejsce w latach ubiegłych, zawodników będzie można zgłaszać w pięciu ka-
tegoriach wiekowych: Smerfy (rocznik 2011 roku i młodsze), Skrzaty (rocznik 2009-2010), Krasnale (rocznik 2007-2008), Starsze Krasnale (rocznik 2004-2006), Elfy (rocznik 2001-2003) oraz Open (rocznik 2000 i starsze). I choć najważniejszy jest oczywiście udział w zawodach, dobra zabawa i ruch na świeżym powietrzu, to jak na prawdziwe zawody przystało na zwycięzców czekają cenne nagrody. Zatem smarować narty i jazda do Zieleńca! Impreza odbywać się będzie na stoku Winterpol, a pierwsi zawodnicy ruszą na start o godz. 11.30. Szczegóły na www.tandt.pl
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

2 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Balbina, Bibianna, Paulina, Aurelia, Piotr

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej