TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Orlicki PucharW tym roku Dziecięcy Puchar Orlicy, goszczący na zielenieckich stokach już od 20 lat, rusza tuż po świętach - 28 grudnia.


Zima w Zieleńcu ledwo się rozpoczęła a tu już będzie się działo. Zaraz po świętach (28.12) startuje nowa, 20 edycja Dziecięcego Pucharu Orlicy. Kolejne zawody zaliczane do tegorocznego cyklu odbędą się 23 stycznia, 27 lutego oraz 12 marca. W imprezie może wziąć udział każdy, niezależnie od wieku. Zawodnicy podzieleni są na sympatycznie brzmiące kategorie: Smerfy (do 6 lat), Skrzaty (7-8 lat), Krasnale (9-10 lat), Starsze Krasnale (11-12 lat) oraz Open (powyżej 12 lat), a także Open dla rodziców małych narciarzy. Każdy z uczestników startuje dwukrotnie w ciągu dnia. Zawodnicy są klasyfikowani na podstawie sumy czasów uzyskanych w obu przejazdach. Dziecięcy Puchar Orlicy to dla wielu uczestników pierwsze współzawodnictwo sportowe w życiu, ale wynik nie jest tu najważniejszy - liczą się przede wszystkim dziecięce uśmiechy. Zawody rozgrywane są na stoku Winteprol. Szczegóły na www.zieleniec.pl
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

27 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Walerian, Wirgiliusz, Maksymilian, Franciszek, Ksenia

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej